• Komunitní škola

• Adopce na dálku

• Prostřednictvím Komunitní školy přispíváme na chlapce z Haity v programu Adopce na dálku. Finance od dobrovolníků shromažďují žáci ze ZŠ a MŠ Kašava díky aktivitě žákovského parlamentu. Ročně přispíváme 6 500 Kč.

Cílem projektu Adopce na dálku je umožnit dětem získat bezplatně základní vzdělání. Do Adopce jsou zařazeny děti z těch nejchudších chudých rodin, které z finančních důvodů nemohou školu navštěvovat. Podpora vzdělávání konkrétních dětí zahrnuje financování školného, školních pomůcek, uniforma a jedno teplé jídlo denně.

• Jordensky St. Bray

• Rok narození: 2005

Zdravotní stav: Dobrý

Dítě žije: V rodině

Popis kde žije: žije v Baie de Henne a navštěvuje školu Sainte Maria Goretti.

Životní cíle: Chtěl by se stát truhlářem.

Zájmy: Má moc rád hudbu a sport.

Stručný popis: Jordensky je vysoký chlapec. Je spíše tichý, ale velice hodný a veselý. Při vyučování je aktivní a každý den se pilně připravuje do školy. Moc rád jí banány a jeho nejoblíbenějšími barvami jsou žlutá a oranžová.

Jak doma pomáhá: Pomáhá s prací na zahradě a uklízí.

Oblíbený předmět ve škole: Nejvíce ho baví matematika a rád počítá příklady.

Dopisy: Dopis 2017Dopis 2016Dopis 2015Dopis 2014

Vysvědčení: Vysvědčení 2017Vysvědčení 2015Vysvědčení 2014