• Komunitní škola

          • Zájmové kroužky

          • Pravidelné kroužky jsou určeny pro děti předškolního a školního věku. Cílem kroužků je dětem nabídnout smysluplné trávení volného času po vyučování. Kroužky probíhají v budově ZŠ a MŠ Kašava, mezi vedoucími jsou vyučující školy, rodiče i dobrovolníci z řad občanů obce.​​​​​​​

             

        • Nabídka Komunitní školy Kašava

          • Přihlášku (k dispozici u třídních učitelů nebo ke stažení ZDE) předejte třídním učitelům do 21. 9. 2018

          • Poplatek za 1. pololetí předejte třídním učitelům do 19. 10. 2018

          • Výuka začne probíhat od 1. 10. 2018

          • Kroužky budou otevřeny pouze v případě dostatečného počtu přihlášených dětí

          • Kroužky budou probíhat v prostorách ZŠ a MŠ Kašava

           

          DĚTSKÝ PĚVECKÝ SBOR SLUNÉČKO - Klára Černochová

          • pro všechny, kdo rádi zpívají; vystupování na veřejnosti

          • 1. – 9. třída          

          • pondělí od 14:45 do 15:45 hodin

          • 330 Kč/pololetí (pro žáky ZUŠ Morava zdarma)

           

          VOLEJBAL - Petra Drábková

          • hry s míčem, průpravná cvičení, hra volejbal

          • 4. - 6. třída         

          • středa od 15:00 do 16:00 hodin

          • 330 Kč/pololetí (18 vyučovacích hodin)

           

          MAŽORETKY - Markéta Třísková

          • základy cvičení mažoretek, rytmická cvičení, vystupování na akcích

          • MŠ – 4. třída       

          • úterý od 14:00 do 15:00 hodin

          • 330 Kč/pololetí (18 vyučovacích hodin)

           

          FOTBAL II. - Pavla Červenková

          • fotbalový trénink, fotbalový turnaj McDonald´s CUP

          • 4. – 6. třída          

          • čtvrtek od 16:00 do 17:00 hodin

          • 330 Kč/pololetí (18 vyučovacích hodin)

           

          PŘÍPRAVA ŽÁKŮ NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY - Daniela Zezulková, Martin Vávra

          • kompletní opakování učiva ČJ a M, SCIO testy, testy CERMAT

          • 9. třída                

          • středa od 13:30 do 15:00 hodin

          • 360 Kč

           

          ZUMBIČKA - Hana Červenková, Marcela Krupíková, Markéta Třísková

          • rytmická cvičení, tanec, vystupování na akcích

          • MŠ – 4. třída       

          • středa od 15:15 do 16:00 hodin

          • 280 Kč/pololetí (13 vyučovacích hodin)

           

          VYBÍJENÁ - Šárka Makówková

          • hry s míčem, průpravná cvičení, hra vybíjená

          • 2. – 4. třída          

          • pondělí (1x/14 dní) od 13:05 do 13:50 hodin

          • 150 Kč/pololetí (7 vyučovacích hodin)

           

          BADMINTON II. - Vladimír Drápal

          • základy badmintonu, průpravná cvičení, hra badminton, badmintonový turnaj

          • 6. – 9. třída          

          • čtvrtek od 14:45 do 16:00 hodin

          • 360 Kč/pololetí (22 vyučovacích hodin)

           

          FOTBAL I. - Marek Toufar

          • fotbalový trénink

          • MŠ – 4. třída        

          • čtvrtek od 17:00 do 18:00 hodin

          • 330 Kč/pololetí (18 vyučovacích hodin)

           

          DRAMATICKÝ I.  - Aneta Miklová

           

          DRAMATICKÝ II. - Aneta Miklová

           

           

          Nabídka kroužků jiných organizací

          • Přihlášky i výběr poplatků si organizují jednotliví vedoucí kroužků při prvních hodinách

          • Kroužky budou probíhat v prostorách ZŠ a MŠ Kašava

           

          FLORBAL I. - Orel Kašava

          • tréning florbalu, hra florbal                                    

          • 1. – 5. třída          

          • pondělí od 17:00 do 18:30 hodin (první hodina 25. 9. 2017)

          • bez poplatku

           

          FLORBAL II.  - Orel Kašava

          • tréning florbalu, hra florbal                                    

          • 6. – 9. třída          

          • pondělí od 18:30 do 20:00 hodin (první hodina 25. 9. 2017)

          • bez poplatku

           

          RYBÁŘSKÝ - Vítězslav Geleta

          • možnost získání rybářského průkazu                                      

          • 2. – 9. třída          

          • říjen 2017 – duben 2018

          • více informací a přihlášky u p. Vítězslava Gelety (tel.: 773 631 240)

           

          ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA MORAVA ZLÍN

          Vedoucí pobočky: Martina Nosková
          email: noskova@zusmorava.cz 
          telefon: 797 972 421

          • Ambrůzová Renata – výtvarný obor

          • Bc. Černoch Petr – dechové nástroje žesťové, hudební nauka, zobcová flétna, souborová hra

          • Černochová Klára – dechové nástroje dřevěné, pěvecký sbor, přípravná hudební výchova

          • Bc. Cahlík Radek – kytara, kontrabas, souborová hra

          • Bc. Hasilová Veronika – klavír, přípravka v MŠ

          • Křižka Martin – dudy, gajdošská muzika

          • BcA. Šon Jiří – klavír, varhany, korepetice