• Žáci

• Cílová skupina:

• žáci a rodiče 8. a 9. ročníku ZŠ

Cíle projektu:

• Nabídnout žákům a rodičům profesní informace a poradenské služby pro výběr vhodného vzdělávání
            • Nabídnout žákům praktickou formou přehled o různých činnostech lidského dění, pracovních možnostech i životním stylu.

Projektové dny Povolání nanečisto:

• Projektové dny jsou naplánovány na měsíc květen a červen v 8. ročníku.
            • Během projektových dnů se budou žáci ve skupinách věnovat pod dohledem vedoucích lektorů některé z pracovních profesí přímo v provozu.
            • Důraz bude kladen na praktickou stránku účasti s možností nabytí nových zkušeností i dojmů, na jejichž základě si lze uvědomit podstatné hodnoty dobře odvedené lidské práce.
            • V projektu se předpokládá spoluúčast některých rodičů, navázání spolupráce s různými externími odborníky na dané profese, organizacemi aj.

Harmonogram projektu (PDF)