• Základní škola

• Přestup žáka do naší školy

Vzhledem k malému počtu žáků máme volné kapacity pro přijetí nových žáků ve všech třídách.

K přestupu dítěte ke vzdělávání na naší škole je potřeba podat písemnou žádost o přijetí.

Pokud ředitel školy rozhodne, že žádosti o přestup vyhoví, informuje o této skutečnosti bez zbytečného odkladu ředitele školy, z níž žák přestupuje. Ředitel školy, z níž žák přestupuje, zašle do pěti pracovních dnů poté, co se dozvěděl o přijetí žáka na jinou školu, řediteli této školy kopii dokumentace žáka ze školní matriky.

Základní škola je povinna vytvořit podmínky pro vyrovnání rozdílů ve znalostech žáka vyplývajících z odlišnosti školního vzdělávacího programu.

V případě, že uvažujete o přestup na naší školu, neváhejte nás kontaktovat (kontaktní údaje na vedení školy). Rádi se s vámi osobně setkáme, máte možnost si naši školu prohlédnout, případně můžete nahlédnout i do výuky.

Potřebné formuláře k přestupu

Žádost o přijetí (PDF)

Informovaný souhlas zákonných zástupců (PDF)