• Školní družina

• Informace o ŠD

• Základní informace

Družina je otevřena pro žáky navštěvující ZŠ a MŠ Kašava, a to od 1. až do 5. ročníku.

Ranní provoz školní družiny nahrazuje od školního roku 2018/2019 činnost Školního klubu při Komunitní škole Kašava (vice informací ZDE), odpolední provoz začíná v 11:30 a končí v 16:30 hodin

Vzdělávání ve školní družině probíhá podle školního vzdělávacího programu pro školní družinu "Hrou k poznání". Navazuje svou činností na školní vzdělávací program pro základní vzdělávání. Nabízí žákům řadu zájmových aktivit a tudíž kvalitní a smysluplné využití volného času. Svými prostředky a metodami rozšiřuje poznatky, které žák získal ve škole.

• Děti školní družiny se účastní akcí konaných základní školou, v průběhu ŠD navštěvují ve spolupráci se ZUŠ hudební a výtvarný obor. Dále se účastní podle zájmu dalších aktuálně nabízených zájmových kroužků ve škole.

Děti v družině potřebují:

deníček

sportovní oblečení a obuv

podepsaný ručník

1 balení papírových kapesníků (10ks)

odpolední svačinku

Pitný režim je zajištěn.

Omlouvání dětí

Pokud má být dítě uvolněno jinak, než je na zápisním lístku (v jinou dobu, s jinou osobou), musí dítě donést písemnou omluvenku v deníčku, která musí obsahovat datum, čas odchodu a podpis rodičů.

Další formy omluvy:

zpráva vychovatelkám prostřednictvím školního informačního systému EduPage

SMS na telefon +420 731 440 497

e-mail: hradilova.andrea@zsamskasava.cz

Bez omluvenky a na základě telefonického hovoru nebude dítě uvolněno z ŠD.