• Komunitní škola

          • Zájmové kroužky

          • Pravidelné kroužky jsou určeny pro děti předškolního a školního věku. Cílem kroužků je dětem nabídnout smysluplné trávení volného času po vyučování. Kroužky probíhají v budově ZŠ a MŠ Kašava, mezi vedoucími jsou vyučující školy, rodiče i dobrovolníci z řad občanů obce.

             

        • Nabídka Komunitní školy Kašava

          • Přihlášku (k dispozici u třídních učitelů nebo ke stažení ZDE) předejte třídním učitelům do 24. 9. 2019

          • Poplatek za 1. pololetí předejte třídním učitelům do 19. 10. 2019

          • Výuka začne probíhat od 30. 9. 2019

          • Kroužky budou otevřeny pouze v případě dostatečného počtu přihlášených dětí

          • Kroužky budou probíhat v prostorách ZŠ a MŠ Kašava

          • Garantujeme minimálně 13 lekcí/pololetí

           

        • DĚTSKÝ PĚVECKÝ SBOR SLUNÉČKO - Klára Černochová

          • pro všechny, kdo rádi zpívají; vystupování na veřejnosti
          • 1. – 9. třída          
          • pondělí od 14:45 do 15:30 hodin
          • 320 Kč/pololetí (pro žáky ZUŠ Morava zdarma)
        • MÍČOVÉ HRY - Petra Drábková

          • hry s míčem, průpravná cvičení, hra volejbalu
          • 2. – 5. třída            
          • pondělí od 14:00 do 15:00 hodin
          • 350 Kč/pololetí
        • MAŽORETKY - Markéta Třísková

          • základy cvičení mažoretek, rytmická cvičení, vystupování na akcích
          • MŠ – 3. třída          
          • čtvrtek od 15:00 do 15:45 hodin
          • 320 Kč/pololetí
        • PŘÍPRAVA ŽÁKŮ NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY - Daniela Zezulková, Zdeňka Krmášková

          • kompletní opakování učiva ČJ a M, SCIO testy, testy CERMAT
          • 9. třída                   
          • středa od 13:00 do 14:30 hodin
          • 450 Kč/ září - duben
        • ZUMBIČKA - Kristýna Fryšarová, Markéta Třísková

          • rytmická cvičení, tanec, vystupování na akcích
          • MŠ – 5. třída
          • pondělí od 15:15 do 16:00 hodin
          • 320 Kč/pololetí
        • KOVÁŘSTVÍ - Stanislav Marcoň

          • tváření kovů za tepla, výuka základních technik kování
          • 6. – 9. třída            
          • čtvrtek, čas dle dohody s vedoucím kroužku
          • 450 Kč/pololetí
        • BADMINTON - Vladimír Drápal

          • základy badmintonu, průpravná cvičení, hra badminton, badmintonový turnaj
          • 6. – 9. třída            
          • čtvrtek od 14:45 do 15:45 hodin
          • 350 Kč/pololetí
        • FOTBALOVÁ PŘÍPRAVKA - Pavel Hradil

          • fotbalová příprava nejmenších dětí
          • MŠ. – 1. třída         
          • pátek od 16:15 do 17:15 hodin
          • 350 Kč/pololetí
        • FOTBAL I. - Marek Toufar

          • fotbalový trénink
          • 2 – 4. třída             
          • čtvrtek od 17:30 do 18:30 hodin
          • 350 Kč/pololetí
        • FOTBAL II. - Pavla Červenková

          • fotbalový trénink
          • 5. – 7. třída            
          • čtvrtek od 16:00 do 17:30 hodin
          • 380 Kč/pololetí
        • DRAMATICKÝ I. - Aneta Miklová

          • dramatická výchova
          • 1 – 4. třída             
          • čtvrtek od 13:30 do 14:30 hodin
          • 330 Kč/pololetí
        • DRAMATICKÝ II. - Aneta Miklová

          • dramatická výchova
          •  5 – 9. třída            
          • pondělí od 15:00 do 16:30 hodin
          • 360 Kč/pololetí
        • ČTENÁŘSKÝ KLUB - Petra Drábková

          • dílny čtení, čtení knih dle svého výběru, rozhovory o četbě, aktivity na rozvoj čtenářské gramotnosti
          • 2 – 5. třída             
          • úterý od 12:30 do 14:00 hodin
          • zdarma/16 lekcí
        • KLUB ZÁBAVNÉ LOGIKY A DESKOVÝCH HER - Petra Slováčková

          • hraní deskových her, aktivity na rozvoj logického a informatického myšlení
          • 3. – 5. třída            
          • čtvrtek od 12:30 do 14:00 hodin
          • zdarma/16 lekcí
        •  

          Nabídka kroužků jiných organizací

          • Přihlášky i výběr poplatků si organizují jednotliví vedoucí kroužků při prvních hodinách

           

        • FLORBAL - Orel Kašava (Vlastimil Červenka)

          • tréning florbalu, hra florbal                                      
          • MŠ (4 roky) – 5. třída                    
          • pondělí od 17:00 do 19:00 hodin (dva bloky)
          • bez poplatku
          • více informací u p. Vlastimila Červenky, tel: 734 897 257
        • STOLNÍ TENIS - Orel Kašava (Roman Minařík)

          • základní znalosti technik stolního tenisu
          • bez poplatku, kroužek probíhá v Orlovně  
          • 5. – 9. třída            
          • středa od 16:30 do 18:00 v Orlovně
          • více informací u p. Romana Minaříka, tel: 603 563 747
        • ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA MORAVA ZLÍN

          • hudební obory: Klára Černochová, +420 732 553 744, cernochova@zusmorava.cz