• Komunitní škola

• Příměstský tábor DIVOKÝ ZÁPAD

Termín: 17. 7. - 21. 7. 2023

Cena: 1 500 Kč

Určeno dětem, které navštěvují 1. - 6. třídu ve školním roce 2022/2023.

Příměstský tábor MADAGASKAR

Termín: 28. 8. - 1. 9. 2023

Cena: 1 500 Kč

Určeno dětem, které navštěvují 1. - 6. třídu ve školním roce 2022/2023.

Vyplněné přihlášky odevzdávejte třídním učitelkám nebo naskenované zasílejte na e-mail maderova.katerina@zsamskasava.cz.

Termín odevzdání přihlášek: do 31. 5. 2023

Platba za tábor (tábory) bude možná do 30. 6. 2023 bankovním převodem na účet č. 2801898868 / 2010 – do poznámky uveďte jméno dítěte.
            Upozorňujeme rodiče, že pokud nebude do výše uvedeného termínu platba za tábor uhrazena, může Komunitní škola Kašava z. s. upřednostnit náhradníka.
            Dle individuální domluvy lze termín plateb posunout na pozdější termín.

Storno podmínky:

• zrušení pobytu 30–8 dnů předem: storno poplatek 30 % z ceny pobytu
            • zrušení pobytu 7–5 dnů předem: storno poplatek 50 % z ceny pobytu
            • zrušení pobytu 2 dny předem a méně: storno poplatek 80 % z ceny pobytu
            • zrušení pobytu po začátku tábora: storno poplatek 100 % z ceny pobytu

Storno poplatek nebude účtován v případě, že přihlášený za dítě sežene náhradu. V případě, že se dítě nemůže pobytu zúčastnit ze zdravotních důvodů, bude účtován storno poplatek 20 % z ceny pobytu (nutno doložit k nahlédnutí zprávu lékaře).

Přihlášky a formuláře:

Přihláška na příměstské tábory

Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Maděrová, tel.: 602 294 197, e-mail: maderova.katerina@zsamskasava.cz

• Příměstský tábor